Zarówno gwiazdy polskiego show – biznesu, jak i politycy dumnie pokazują w swoich mediach społecznościowych moment dokonywania obywatelskiego obowiązku oddając głos na wybranego kandydata na prezydenta.

Jednak kiedy Jarosław Kaczyński znalazł się w lokalu wyborczym, zapanował tam istny chaos! Prezes Prawa i Sprawiedliwości wręcz nie mógł odpędzić od siebie zgromadzonych wokół fotoreporterów i dziennikarzy! Zobacz, jak to wyglądało!

Jak powszechnie wiadomo, z powodu dynamicznie rozprzestrzeniającego się w Polsce, a także na niemalże całym świecie koronawirusa rządzący raz po raz wprowadzali przez kilka tygodni wiele zmian i obostrzeń w prawie mających na celu maksymalną ochronę obywateli.

Z tego względu zaplanowane na 10 maja 2020 roku wybory prezydenckie zostały – co jak najbardziej zrozumiałe – przeniesione na dzisiejszy termin, czyli 28 czerwca 2020 roku.

Jak wynika z danych publikowanych na bieżąco, frekwencja na wyborach jest zaskakująco duża, a wiele gwiazd oraz polityków dumnie pokazuje fotografie, na których oddają swój głos!

Jarosław Kaczyński oddał swój głos, a w lokalu wyborczym zapanował chaos!

Podczas gdy Jarosław Kaczyński pojawił się w jednym z warszawskich lokali wyborczych w celu oddania głosu, zapanował tam istny chaos! W budynku, a także przed nim wręcz roiło się od paparazzi oraz dziennikarzy!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE