Niemalże wszyscy polscy artyści głośno nawołują i apelują wszystkich, a szczególnie młode osoby do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich, które odbywają się dzisiaj. Celebryci bardzo chętnie robią sobie zdjęcia przy urnach wyborczych, a następnie publikują w sieci! Jest to bardzo dobry przykład, jak powinniśmy wszyscy dziś postąpić!

Jak powszechnie wiadomo, ekstremalnie szybko rozprzestrzeniająca się pandemia groźnego koronawirusa w niebywale szybkim tempie ogarnęła nie tylko Polskę, ale również niemalże cały świat.

W związku z tym przez partię rządzącą w kraju wprowadzane były raz po raz kolejne obostrzenia i restrykcje mające na celu zwiększenie dystansu społecznego i higieny, a tym samym ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa między ludźmi.

Z tego też względu wybory prezydenckie planowane na 10 maja 2020 roku zostały przełożone na dziś, czyli 28 czerwca. Niemalże wszyscy artyści gorąco nawołują, żeby jak najwięcej Polaków skorzystało z prawa do oddania głosu!

Gwiazdy nawołują do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich!

W internecie od kilku dni bardzo popularne stało się nawoływanie jak największej liczby osób do wzięcia udziału w głosowaniu – jest to jak najbardziej dobry trend!

Wiele gwiazd polskich, w tym Anna Mucha także przyłączyło się do owej akcji. Aktorka, pomimo samego faktu oddania głosu wyglądała przy tym fenomenalnie! Ubrała barwy narodowe!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁRÓWNIEŻPORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE