Pewna 17-letnia dziewczyna była niezwykle energiczna, a w wolnym czasie chętnie pomagała innym m.in. poprzez wolontariat w domu dziecka. Jednak była także bardzo chorowita.

Uczucie, które narodziło się w gabinecie lekarskim

Nastolatka wybrała się do lekarza bez wcześniejszej rejestracji, gdyż często bywała w przychodni.

Gdy ostatnia osoba wyszła od doktora, nastolatka zaczęła niecierpliwić się i podeszła do drzwi. Wtedy otworzono je z drugiej strony i została uderzona w głowę, po czym upadła na miejsce.

Nowy lekarz, który, jak się okazało, przypadkiem uderzył dziewczynę, zabrał ją ze sobą do gabinetu i przyłożył jej lód do miejsca uderzenia. Młody doktor zapytał, czy często bywa w przychodni, lecz dziewczyna odparła, że zachowa to dla siebie.

Lekarz zdiagnozował anginę. W międzyczasie doszło do nieprzyjemnej rozmowy, co spowodowało lekkie nieporozumienie między nim a pacjentką. Dziewczyna przez długi czas starała się unikać tej przychodni.

17-latka była po zerwaniu z chłopakiem, który ją zdradził, przez co nie w głowie jej były spotkania z innymi mężczyznami. Gdy kilka tygodni później odwiedziła dom dziecka, w którym się udzielała, dowiedziała się, że dyżurującym z nią partnerem będzie kto inny – poprzednia osoba zrezygnowała.

Okazało się, że był to właśnie ten sam młody lekarz. Dziewczyna nie była dla niego zbyt miła, przez co często się kłócili.

Któregoś wieczoru pożegnali się już z opiekunką w domu dziecka i szli w stronę wyjścia. Wtedy nastolatka potknęła się o próg drzwi i przez to, że lekarz osłonił ją od upadku, przewróciła się wprost na jego usta.

Jej serce zaczęło mocniej bić. Gdy wreszcie zrozumiała, co się dzieje, podniosła się i ze złością uciekła.

Wszystko do niej dotarło dopiero, gdy wróciła do domu. Próbowała ignorować uczucia. Unikała lekarza przez kolejne drzwi, a gdy ten zdobył jej numer i pisał z prośbą o spotkanie, ignorowała wiadomości.

Przestała pojawiać się w domu dziecka i siedziała wciąż w domu. W końcu mama nastolatki niemal zmusiła ją do pójścia na wolontariat.

Lekarz też tam był. Dziewczyna starała się go ignorować doktora, by nie okazywać uczuć. Jednak w końcu, gdy dzieci poszły spać, między nimi zaiskrzyło i pocałowali się.

Mężczyzna ujawnił, że nie myśli o niczym poza dziewczyną. Wyznał, że jest w niej zakochany. Ta jednak nie potrafiła przyjąć tego do wiadomości i wyszła z płaczem do domu.

Po miesiącu zrozumiała, że trafiła ją strzała Amora, i dopuściła to do świadomości. Nie była dumna z tego faktu, lecz miłość nie wybiera.

Któregoś dnia poszła na spacer do parku. Wtem przed sobą dostrzegła lekarza siedzącego na ławce z inną kobietą. Z satysfakcją zauważyła, że mężczyzna nie jest zadowolony z jej towarzystwa.

Gdy siedząca obok niego blondynka pocałowała doktora, nastolatka uznała, że tego już za wiele. Z zazdrością podeszła do nich i odsunęła od niego inną kobietę.

Dziewczyna pocałowała lekarza, dając mu do zrozumienia, że odwzajemnia jego uczucie.

Dziś, po kilku latach, są już małżeństwem i spodziewają się dziecka.

Przypomnij sobie o… TE RZECZY MOŻNA PRAĆ W PRALCE, NIE KAŻDY O TYM WIE. NIEKTÓRE POZYCJE SĄ ZASKAKUJĄCE

Jak informował portal Życie: PIES ZAINTERESOWAŁ SIĘ NIETYPOWĄ RZECZĄ. GDY JEGO OPIEKUNKA ZROZUMIAŁA, CO TO, MUSIELI SZYBKO UCIEKAĆ

Portal Życie pisał również o… PRAWNIK MIAŁ ŻONĘ I 12 DZIECI. TO, CO ZROBIŁ PODCZAS ROZMOWY Z AGENTEM NIERUCHOMOŚCI JEST CZYSTE ZŁOTO