Długie włosy są niewątpliwie symbolem kobiecości. Każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych i zdrowych włosów. Niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć na zdrowie długie włosy.

Holly to dziewczyna, która od małego zapuszczała włosy. Głownie ze względu na swojego ojca, który wmówił jej, że każda kobieta powinna mieć długie włosy. Niestety włosy Holly nie były zdrowe, co wpływało na ich niekorzystny wygląd.

Kiedy Holly dorosła dalej nie zmieniła zdania co do fryzury. Jakiś czas przed swoim ślubem kobieta kupiła swoja wymarzoną suknię ślubną. Była idealna, jak z marzeń. Mimo, że suknia była zjawiskowa, Holly nie czuła się w niej atrakcyjnie. Wszystko za sporawą jednego mankamentu…

Kobieta nie mogła znaleźć przyczyny. Niby wszystko było, jak należy, jednak tak naprawdę nie wszystko do siebie pasowało.

Kiedy Holly zrozumiała, ze sprawcą nieidealnego wyglądu jest jej fryzura, wiedziała, że musi zrobić cos ze swoimi włosami. Kobieta udała się do fryzjera, który z przyjemnością poddał przyszłą pannę młodą metamorfozie.

Fryzjer ściął wysuszone i zniszczone włosy Holly. To co udało mu się stworzyć zrobiło na kobiecie oszałamiające wrażenie. Holly nigdy nie pomyślałaby, że kobieta w krótkich włosach może wyglądać tak pięknie.

Metamorfoza kobiety trwała aż siedem godzin. Zmiana była warta każdej godziny poświęconego czasu.

A wy co o niej sądzicie?

Przypomnij sobie o… NIEDŁUGO DO 10 MILIONÓW POLAKÓW TRAFI WAŻNY LIST. PRZEOCZENIE GO MOŻE SPORO KOSZTOWAĆ