Znaki zodiaku potrafią zdradzić nieco szczegółów charakteru, można z nich wyczytać naprawdę ciekawe aspekty życia. Jednym z nich jest wierność w związku i skłonności do zdrady.

Bliźnięta

Nie lubią rutyny, dlatego szybko nudzą się długotrwałym związkiem. W pierwszych fazach zauroczenia wszystko jest w porządku, Bliźnięta wydają się zakochane do szaleństwa, jednak to tylko kwestia czasu.

Szybko zaczną szukać nowych wrażeń w ramionach innej osoby. Kochają intensywnie, ale bardzo krótko. Ci urodzeni na przełomie maja i czerwca najbardziej lubią przygody i wyzwania, dlatego nie chcą być uwiązani u boku jednej osoby.

Ryby

Dobrze się zastanów nad związkiem z Rakiem, ten zodiak należy do najbardziej niewiernych. Nieszczególnie przywiązują się do swoich partnerów, ciągle szukają nowych przygód.

To właśnie dlatego tak często dopuszczają się zdrady, najgorsze jest jednak, że nie odczuwają z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Zdecydowanie gustują w krótkich romansach niż długoletnich związkach.

Są świetnymi przyjaciółmi, jednak partnerami już nie do końca. W bliższych kontaktach szybko się gubią i nie potrafią odnaleźć, dlatego uciekają w zdrady i kontakty cielesne z osobami trzecimi.

Strzelec

Są niezwykle wyczulone na niewierność swojego partnera, same nie są do końca uczciwe. Choć wielokrotnie obiecywały sobie, że z tym skończą, czasami zdarza im się skok w bok.

Jednak jeśli spotkają odpowiedniego partnera, który zaspokoi wszystkie potrzeby, powstrzymają się od zdrady.

Jest wierny, tylko jeśli czuje zrozumienie, wsparcie i podporę w drugiej połówce. W przeciwnym razie szuka szczęścia w ramionach innej osoby.

Jeśli jesteś w związku ze Strzelcem, uważaj na jego zachowanie, drobne znaki mogą zwiastować, że jest już na późno i nie ma nadziei na odbudowę związku.

Informowaliśmy także o: ŚNIŁO CI SIĘ COŚ TAKIEGO? LEPIEJ MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI

Portal "Życie" pisał również o: JAKI JEST TWÓJ LUSTRZANY ZNAK ZODIAKU? OSOBY SPOD TYCH ZNAKÓW MOGĄ SILNIE NA SIEBIE ODDZIAŁYWAĆ

Przypominamy o: ZGUBIŁ PIERŚCIONEK, ALE... ZNALAZŁ WIĘKSZY SKARB. TE POSZUKIWANIA ZAKOŃCZYŁY SIĘ PRAWDZIWYM SUKCESEM