Współpraca zawodowa z przyjaciółką nie zawsze przynosi korzyści. O tym, jak program „The Voice of Poland” wpłynął na relację Michała Szpaka z Violet Oliferuk.

Występ Violet Oliferuk w rozrywkowym programie TVP2 sprawił Szpakowi niemałą niespodzianką. Podczas jednego z przesłuchań w ciemno, usłyszał on głos swojej przyjaciółki. Zszokowany juror odwrócił swój fotel i rozpoznał znajomą.

Michał Szpak i Violet Oliferuk poznali się w Los Angeles i od tego czasu pozostają w bliskich relacjach. Wydawać, by się mogło, że przyjaźń ułatwi im współpracę w programie, jednak w rzeczywistości bywa różnie.

Zobacz także: CZY TUSK ZOSTANIE NOWYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA? PRZEDSTAWIAMY KOMENTARZ POLITYKA!

Kolejny etap programu to bitwy, które będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę. Zanim zostanie wyemitowany premierowy odcinek programu, w telewizji pojawił się już materiał zapowiadający nowy odcinek show.

Na nagraniu można zobaczyć niezadowolonego z pracy przyjaciółki jurora.”Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny”- to słowa z ust Michała, jakie padły w kierunku Violet.

Jaki był powód tak zdecydowanej reprymendy artysty i czy takie zachowanie wpłynie na przyjaźń z Oliferuk? Odpowiedź na te pytania przyniesie kolejny odcinek „The Voice of Poland”.

Zobacz także: OTO IKONA STYLU W POLSCE! KWAŚNIEWSKA ZDRADZA SEKRET IDEALNEJ FIGURY!

Źródło: „JastrząbPost.pl”