Czy Miley Cyrus jest w ciąży? W sieci aż huczy od plotek o domniemanej ciąży piosenkarki. Gwiazda niedawno, po rychłym rozwodzie z Liamem Hemsworthem, weszła w związek z… przyjacielem. Który z nich zostanie ojcem?

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha rozpadł się po ośmiu miesiącach małżeństwa. W kontrowersyjnym Instastories, które ostatnio opublikowała twierdzi, że wszyscy jej eks, to ,,F**ty”. Co było przyczyną tych słów? Zdenerwowanie, czy może ciążowe hormony?

Jak Pisze JastrząbPost, według Australijskiego tabloidu to właśnie byli małżonkowie zostaną rodzicami. To ogromny skandal, zwłaszcza, że Miley jest obecnie w związku ze swoim przyjacielem Cody Simpsonem, dzięki któremu (podobno) odzyskała wiarę w mężczyzn:

Myślałam, że wszyscy faceci to zło. Okazuje się, że są jeszcze mężczyźni, którzy mają ja*a. Poznałam do tej pory tylko jednego, to ten, który teraz jest ze mną – powiedziała Cyrus w relacji na Instagramie

Według źródła jakim jest Australijski magazyn NW, gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Podobno to chłopiec.

Znamy przepis na pyszne Halloweenowe przekąski: PROSTE PRZEKĄSKI NA IMPREZĘ HALLOWEENOWĄ, CZYLI JAK ZACHWYCIĆ GOŚCI!

Wiemy też, co u innych gwiazd: SYNEK JANACHOWSKIEJ SPĘDZA Z RODZICAMI WAKACJE W DUBAJU

Ewelina Rozworska