Ta mała ślicznotka widziała swojego tatę jedynie z brodą. Tylko do takiego widoku była przyzwyczajona i to przy takim tacie czuła się bezpiecznie. Zobacz jak zareagowała na zmianę wizerunku ojca.

7-miesięczna Anistin jest bardzo przywiązana do swojego taty. Spędzają razem mnóstwo czasu, bawiąc się i wygłupiając. Od dłuższego czasu dziewczynka  widziała swojego tatę jako mężczyznę z brodą. Do pewnego dnia.

JC Marshall – młody tata dziewczynki pewnego dnia zgolił brodę. Przyczyną tej decyzji była chęć jak najlepszego zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy Austin również zachwyciła się nowym wyglądem taty?

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA CZARUJE WYGLĄDEM. TAKA FORMA TUŻ PO CIĄŻY!

Na filmiku możemy zobaczyć uroczą dziewczynkę bawiąca się z własnym tatą w popularna wśród niemowląt zabawę ”Akuku”.  Mężczyzna za każdym razem chował twarz za kocem i kiedy pokazywał ją z powrotem, dziewczynka śmiała się w niebogłosy. Zabawę z boku uwieczniała mama.

Zobacz także: CIEKAWOSTKIPOMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

Pewnego dnia podczas rutynowej zabawy z tatą wydarzyło się coś niespodziewanego. Tym razem zza koca wyłoniła się nowa twarz, nieznana dotąd malutkiej dziewczynce, twarz taty bez brody. Na filmie widać, że mała jest mocno zszokowana i nie poznaje własnego ojca.

Mimo tego, że głos mężczyzny dalej brzmi tak samo, dziecko opuszcza głowę by na niego nie patrzeć. Kiedy mężczyzna chce przytulic swoje dziecko, ono odpycha się raczkami i ponownie spogląda na nieznajomego.  Niestety dalej nie poznaje taty. Zaczyna płakać i wyciągać ręce do mamy, dając do zrozumienia, że nie chce bawić się z nieznajomym.

źródłó: ”Pikio.pl”