Jedna z najpopularniejszych i lubianych dziennikarek w Polsce Dominika Gwit pojawiła się na wczorajszym proteście w związku z radiową Trójką i aferą, która wokół owego radia powstała. Kobieta w sposób bardzo emocjonalny relacjonowała przebieg wydarzeń… Co takiego zatem tam się wydarzyło?

Skandal wywołany w ostatnich dniach w radiowej Trójce, o którym słyszał niemalże każdy jest wprost nieprawdopodobny! Słuchacze byli wręcz zszokowani, gdy dowiedzieli się, iż Marek Niedźwiecki został niesłusznie oskarżony o oszustwo.

Po jego odejściu z pracy inni dziennikarze w geście solidarności zaczęli robić to samo. Co więcej – wiele gwiazd muzyki w Polsce zakazało puszczania w tej stacji swoich utworów.

Polacy od kilku dni żyją ową aferą i czekają na rozwój wydarzeń.

W proteście wzięło udział naprawdę wiele osób!

We wczorajszym proteście zorganizowanym przy siedzibie radiowej Trójki wzięło udział wiele osób, np. Dominika Gwit, która relacjonowała przebieg wydarzeń na swoim Instagramie.

- Od lat słucham Trójki, mój Mąż - całe swoje życie. Podjechaliśmy dziś na Myśliwiecką o godzinie 18 (…). Chcieliśmy popatrzeć na nasze Radio, które właśnie przestaje istnieć. (…) Później zaczęli zbierać się ludzie, dziesiątki, setki wiernych Słuchaczy. Młodzi, starsi, na rowerach, z dziećmi, z psami. Różni - Słuchacze Trójki. Z samochodów na cały regulator leciał Kazik. - relacjonowała kobieta.

Trzeba przyznać, iż kobieta wypowiedziała się w sposób bardzo emocjonalny na temat radiowej Trójki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ