Dagmara Kaźmierska poleciała z Conanem na luksusowe wakacje na Malediwy. Sprawdź, jak wygląda teraz syn Królowej Życia!

Dagmara Kaźmierska postanowiła zafundować sobie wakacje. Na miejsce wypoczynku wybrała Malediwy, na które zabrała ze sobą swojego syna, Conana. Chłopak w ostatnim czasie zmienił się i wyrobił sobie mięśnie. Trzeba przyznać, że prawdziwe z niego ciacho!

Dagmara Kaźmierska z synem szaleją na wakacjach!

Jak donosi portal Jastrzabpost.pl Dagmara Kaźmierska z Conanem wypoczywają w jednym z resortów na Malediwach. Po ciężkiej pracy na planie programu „Królowe życia” i trudnym okresie w życiu gwiazda w końcu mogła sobie pozwolić na wakacje.

Na opublikowanych zdjęciach widać, że Królowa Życia kąpie się krystalicznie czystej wodzie w towarzystwie swojego syna, który w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Chłopak wyraźnie schudł i ze zwykłego nastolatka zamienił się w młodego, wyrzeźbionego mężczyznę. Efekty wielu godzin pracy na siłowni widać gołym okiem!

Trudne chwile w życiu Dagmary Kaźmierskiej

Kilka miesięcy temu Dagmara Kaźmierska miała wypadek, po którym trafiła do szpitala. Niedługo po tym jak doszła do siebie zdradziła, że nie wyobraża sobie, aby miała kuleć z powodu kontuzji:

„Oczywiście istnieje ryzyko, że mogę kuleć, mogę coś, ale nawet sobie tego nie wyobrażam, że ja bym miała kuleć. Stara, pomarszczona i jeszcze kulawa. To kto by mnie hapnął? To już nigdy sobie nikogo nie znajdę, ale w szpitalu nie miałam nawet chwili, żeby myśleć o swojej chorobie, bo koło mnie cały czas ktoś był.” – powiedziała.

Na Malediwach gwiazda z pewnością będzie mogła zregenerować siły i odpocząć od pracy na planie programu „Królowe życia”.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Chcesz zobaczyć, jak wyglądała Dagmara Kaźmierczak zanim została sławna? Zachęcamy do przeczytania artykułu: TAK WYGLĄDAŁA DAGMARA KAŹMIERCZAK ZANIM ZOSTAŁA SŁAWNA I BOGATA. TO ZUPEŁNIE INNA OSOBA

Jesteś ciekawy jak wygląda teraz Marcelina Zawadzka, miss Polonia? Pisaliśmy o tym tutaj: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Patrycja Hampelska