Sylwia Grzeszczak bardzo często zmienia fryzury. Tym razem postanowiła zrobić sobie trwałą. Metamorfoza nie spodobała się jej obserwatorom.

Sylwia Grzeszczak lubi eksperymentować z włosami. Jej ostatnia zmiana nie spotkała się jednak ze zbyt pozytywnym odbiorem fanów. Zdjęcie opublikowane na Instagramie wzbudziło wiele kontrowersji.

Nowa fryzura Sylwii Grzeszczak. Jak wygląda gwiazda?

W ostatnim czasie Sylwia Grzeszczak zrobiła sobie loki. Wygląda na to, że zdecydowała się na trwałą ondulację. Pierwszy raz pokazała się w takim wydaniu.

„Powrót do Poznania ..:)) 4 ostatnie koncerty z Wami to radość jak ta lala! #nomakeup #relax #wyspana #spokój #radość #sylwiagrzeszczak #hair #woman #chill #poznań”– napisała.

Na zdjęciu pokazała się bez makijażu. Dzięki temu jej twarz wygląda dużo młodziej. Według niektórych w tym wydaniu przypomina Julię Roberts:

„Ulalala jak Julia Roberts.” – napisała jedna z internautek.

Fani bardzo szybko zareagowali na jej zmianę. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

„Sysia jakie włoski, do zobaczenia kochana moja w Rzeszowie.”

„Pięknie Pani wygląda Pani Sylwio, pozdrawiam serdecznie z Poznania.”

„Piękne loki.”

„O, tez takie loki chcę!”

„Ale afro…”

Nie wszystkim jednak udzielił się ten entuzjazm. Jeden z obserwatorów zauważył:

„Sylwia chyba zmęczona jesteś…”

Inny napisał:

„O niee hahaah cóż za fryz, wyglądasz trochę jakby Cię piorun strzelił albo coś w stylu szalonego naukowca hahah.”

Jak widać zdania są podzielone.

Chcesz dowiedzieć się więcej o metamorfozach Sylwii Grzeszczak? Zachęcamy do przeczytania artykułu: SYLWIA GRZESZCZAK ZOSTAŁA BLONDYNKĄ. EFEKT POWALA

Sprawdź ostatnią stylizację Małgorzaty Rozenek. Pisaliśmy o tym tu: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Patrycja Hampelska