Kinga Rusin znana jest ze swojego wyjątkowego poczucia stylu. W swoich zestawieniach bardzo często łączy ubrania drogich marek z rzeczami ze znanych sieciówek. Wiele osób może zastanawiać się, jaka jest najdroższa rzecz w szafie gwiazdy TVN-u. W ostatniej rozmowie z „Galą” wyjawiła, że to prezent od jej partnera, Marka Kujawy!

Mimo, że Kinga Rusin często pojawia się w drogich, markowych ubraniach, to gwiazda równie chętnie nosi rzeczy z popularnych sieciówek. Podczas wywiadu z „Galą” została poproszona o wymienienie 3 rzeczy, które są zwieńczeniem jej stylu. Odpowiedziała na to:

„Miodowy płaszcz Max Mary, długi trencz Burberry i spodnie Gucci Palazzo, które kupiłam dawno temu, ale wierzę, że jeszcze wrócą do łask. Stosuję metodę Marie Kondo: wszystkie rzeczy trzymam w pudełkach, uporządkowane według koloru i stylu, przekładam je pachnącymi papierkami i sięgam po nie, kiedy trzeba.”

Jaka jest najdroższa rzecz w szafie Kingi Rusin?

Jak donosi Party.pl Kinga Rusin została zapytana także o najdroższą rzecz w szafie. Okazuje się, że to prezent od Marka Kujawy, którego do tej pory nie rozpakowała:

„Prezent od Marka, torebka Chanel, cały czas w pudełku. Wiem, jestem nienormalna, ale wciąż nie jestem w stanie jej rozpakować. Kiedyś w końcu się przełamię…” – wyjawiła.

Gwiazda TVN-u zdradziła również, że bardzo rzadko robi zakupy przez internet:

„Rzadko kupuję, ale często wstawiam. Jeśli chodzi o kupowanie, to lubię dotknąć, przymierzyć, sprawdzić, jak wyglądam.” – oznajmiła w wywiadzie z „Galą”.

Kinga Rusin zdecydowanie jest ikoną stylu. Na co dzień samodzielnie wybiera ubrania, jednak w przypadku stylizacji do programów, które prowadzi towarzyszy jej stylistka Agnieszka.

Ciekawe, kiedy gwiazda w końcu odpakuje prezent od ukochanego!

Kinga Rusin potrafi świetnie gotować! Więcej dowiesz się w artykule: KINGA RUSIN LEPSZA OD MAGDY GESSLER? WSZYSTKO PRZEZ JEDEN PRZEPIS!

Zobacz zjawiskową stylizację Małgorzaty Rozenek! Pisaliśmy o niej tutaj: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Patrycja Hampelska