Kamil Bednarek to popularny piosenkarz oraz juror w programie „The Voice of Poland”. Ostatnio wokalista wyznał, w której aktorce podkochiwał się lata temu!

Kamil Bednarek jest znanym i lubianym wokalistą. Jako juror w „The Voice of Poland” wzbudza sympatię widzów. Kamil czuje się przed kamerami jak ryba w wodzie i nie stroni od opowiadania anegdot czy ciekawostek ze swojego życia.

Tak było i tym razem – podczas przerwy w nagraniach Bednarek opowiedział reszcie jury, która popularna aktorka z lat 90. podobała mu się najbardziej.

– Byłem zakochany kiedyś w Natalii Oreiro. Ja cię kręcę… – mówił piosenkarz podczas nagrywania nokautów.

Po tej wypowiedzi Bednarka jurorzy zaczęli wspominać czasy, gdy jednym z popularniejszych seriali był „Zbuntowany anioł” – 2000/2001 rok..

Margaret wykonała fragment najpopularniejszego hitu Natalii Oreiro „Cambio Dolor”, zaś Michał Szpak pokazał kolejną próbkę swojego tańca.

Jesteście ciekawi, co stanie się w następnym odcinku? Premiera już w sobotę o 20:05 na antenie TVP2.

W kolejnym odcinku pokazany zostanie kolejny, już trzeci etap show, Nokaut. Oznacza to, że 28 osób, które biorą udział w programie, pojawi się na scenie i zaśpiewa przed jurorami.

Do następnych odcinków, które będą emitowane na żywo od 9 listopada, przejdzie tylko 16 osób – wybrane zostaną po 4 osoby z każdej drużyny.

Będziecie oglądać?

https://www.instagram.com/accounts/login/

Zobacz, jak razem wyglądają! BYŁA PARTNERKA HUBERTA URBAŃSKIEGO PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNIE Z NOWYM MĘŻEM

Znamy już więcej informacji o ks. Szydło! TERLIKOWSKI ZABIERA GŁOS W SPRAWIE KS. TYMOTEUSZA SZYDŁO. ,,LEPIEJ POWIEDZIEĆ JAK JEST”

Martyna Piotrowska