Obie aktorki są aktywne zawodowo nie zaniedbując życia prywatnego – są w pełni zaangażowane w związki i w wychowanie swoich dzieci. Kiedy jednak jedna z nich otrzymuje mnóstwo propozycji reklamowych, druga dziwnym trafem zapewnia, że również takie oferty otrzymuje. Przyjrzeliśmy się relacjom panującym między dwiema serialowymi aktorkami.

Joanna Koroniewska, znana widzom M jak miłość jako Małgosia Chodakowska, i Agnieszka Kaczorowska, która dla fanów seriali zawsze będzie Bożenką z Klanu, to dwie bardzo dzielne mamy. Koroniewska wychowuje 10-letnią Janinkę i półtoraroczną Helenkę, a jej młodsza koleżanka po fachu może się od niej uczyć, jak idealnie łączyć pracę z wychowaniem dzieci. Mama dziewczynek nie zrezygnowała bowiem z pracy i ostatnie miesiące ciężko pracowała nad sztuką Odjechana Farma, w której gra aż pięć ról! Przy tym nie zapomina oczywiście o matczynych obowiązkach.

Agnieszka Kaczorowska, która dwa miesiące temu została szczęśliwą mamą, też nie zwalnia tempa. Wciąż prowadzi szkołę tańca, poza tym żyje też wykończeniem domu, do którego już niedługo wprowadzi się z ukochanym mężem i córeczką.

Serialowa Bożenka z Klanu też ma w sobie coś, co inspiruje koleżankę po fachu. Jej konto na Instagramie to prawdziwa perełka. Reklamodawcy są chętni do współpracy, a to podobno kusi także Joasię Koroniewską. Zbiegiem okoliczności Joanna Koroniewska akurat wczoraj opublikowała na Instastories szczere nagranie, w którym opowiedziała, że ma wiele propozycji reklamowych, ale bardzo dokładnie analizuje każdą możliwość współpracy i wiele z nich odrzuca.

Zobacz również: KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE TAŃCZY W OKNIE! MAMY NAGRANIE

To także może Cię zaciekawić: GDZIE NAJLEPIEJ ULOKOWAĆ PIENIĄDZE? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”