Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowski nie zdecydowali się jeszcze pokazać twarzy córki, jednak dziewczynka już teraz ma miano gwiazdy. Jak został udekorowany jej pokój? Dumna mama zdradza nieco szczegółów.

Dwuletnie już Klara towarzyszy rodzicom w każdej aktywności czy podróży, choć małżeństwo sportowców śledzone jest przez dziennikarzy i fotoreporterów, jeszcze nie udało im się ujawnić tożsamości dziewczynki.

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się wpis dotyczący wystroju wnętrza w dziecięcym pokoju. Urocze pomieszczenie zdecydowanie zasługuje na królestwo małej księżniczki.

To, co rzuca się w oczy, to ilość pluszaków. Eksperci śpieszą z wyjaśnieniami i zapewniają, że to normalne w tym wieku.

– Dziecko zmienia zdanie dwa razy w miesiącu. Zróbmy mu pokój, który ma naturalną bazę (ściany, meble) w bieli, szarościach czy delikatnych pastelach. Klimat pokoju twórzmy dodatkami – obrazki w formie galerii, chorągiewki, pompony, poduchy – wyjaśniła Dorota Szelągowska.

Wnętrze robi wrażenie. Oczywiście pod zdjęciem nie zabrakło również krytycznych komentarzy na temat wystroju, jednak stanowiły one jedynie niewielką część.

Mała refleksja.Dziękuję i doceniam każdą chwilę. Jestem wdzięczna – napisała pod fotografią dumna mama.

Może Cię zainteresuje: ANNA LEWANDOWSKA DODAŁA NOWE ZDJĘCIE Z CÓRKA. NIE UKRYWA JUŻ TWARZY KLARY

Zobacz także: PIOTR RUBIK JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! SŁYNNA FRYZURA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Źródło: „plejada.pl”