Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya nie jest tajemnicą chociaż para niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego prywatnego życia. Tym razem Iga Lis zamieściła wpis na Instagramie.

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest w związku z Taco Hemingwayem od jakiegoś czasu. Jak sam raper przyznaje, dzięki niej zmieniło się jego życie.

– Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna – mówi autorom książki „To nie jest hip-hop.

Tym razem Iga Lis zorganizowała chłopakowi halloweenowy wieczór. Na swoim Instagramie umieściła zdjęcie Britney Spears i Justina Timberlake`a z podpisem „Halloween inspo”. Możemy domyślić się za kogo przebrała się para tego wieczoru.

Szukasz pomysłu na biznes? Zobacz jak robią to inni: OTO POLAK, KTÓRY ROBI FURORĘ W USA! CZYM ZASŁYNĄŁ I CZY PODBIJE CAŁY ŚWIAT?

Chwytają za serce, wzruszają i bawią. Twój kociak też to potrafi? KARŁOWATY KOT BAWIĄCY SIĘ NA DYWANIE. NAJSŁODSZE WIDEO W SIECI!

Dominika Koba