Ida Nowakowska, prowadząca „Pytanie na śniadanie” od początku skradła serca widzów. Teraz po kilku miesiącach okazuje się, że nie zobaczymy jej już w programie śniadaniowym. Powody odejścia postanowiła zdradzić na swoim profilu na Instagramie.

Większość widzów porannego programu TVP2 „Pytanie na śniadanie” uważa Idę Nowakowską za ulubioną prowadzącą. Nic więc dziwnego, że wielu z nich zasmuciła wiadomość o tym, że rezygnuje z udziału w programie. Według najnowszych doniesień szykują się duże zmiany zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym!

Kim jest Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska rozpoczęła swoją przygodę z telewizją jako uczestniczka, a następnie jurorka programu „You can dance” emitowanego w TVN. Po zakończeniu udziału w show swoją karierę kontynuowała w konkurencyjnej stacji TVP współtworząc programy, takie jak „Dance, dance, dance”, „Bake Off Junior” czy „The Voice”. W tym roku jednak podjęto decyzję o obsadzeniu jej w roli prowadzącej programu „Pytanie na śniadanie”. Bardzo szybko wraz z Łukaszem Nowickim stworzyli ulubiony duet widzów.

Zobacz także: Ida Nowakowska kiedyś i dziś. Gwiazda TVN przeszła spektakularną metamorfozę

Ida Nowakowska odchodzi z „Pytanie na śniadanie”

Niestety widzowie „Pytanie na śniadanie” nie nacieszyli się zbyt długo jej obecnością w programie. Na koncie Idy Nowakowskiej w mediach społecznościowych można przeczytać długi post informujący o powodach odejścia wraz z pożegnaniem dla całej ekipy.

„Łukasz Nowicki, dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę” – napisała w jednym z najnowszych postów.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat swojej następczyni. Co na to Ida Nowakowska

Choć sama Ida Nowakowska nie zdradza zbyt wiele, to już wiadomo, że otrzymała ona propozycję poprowadzenia nowego programu TVP „Szlak Nadziei” o charakterze survivalowo-historycznym. Uczestnicy będą pokonywać trasę, która 80 lat temu przemierzyła Armia Andersa.

View this post on Instagram

@lukasz__nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka ✌🏽🇵🇱❤️ do zobaczenia za miesiąc! Będę tęsknić za całą ekipą @pytanienasniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt - unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom. Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. #zBogiem Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę. @badzmyrazem.tvp 🙏🏽🙌💛

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

Źródło: „Pikio.pl”