Dziś na antenie TVN Style kolejny odcinek „W roli głównej”. Gościem programu będzie Edyta Pazura. Popularna tancerka i żona Cezarego Pazury zebrała się na odwagę by szczerze porozmawiać o bolesnych wydarzeniach.

Gościem dzisiejszego odcinka programu prowadzącego przez Magdę Mołek będzie Edyta Pazura. Żona popularnego aktora zdobyła się na wyjątkową szczerość, uroniła nawet kilka łez, kiedy wspominała o tym jak krzywdzące były dla niej niektóre publikowane w portalach i tabloidach artykuły:

Jeśli myślicie, że po przeczytaniu newsów na portalach i tekstów w tabloidach wiecie coś o Edycie Pazurze, to się mylicie. Już jutro będzie ona gościem “W roli głównej” Magdy Mołek i gwarantujemy Wam, że zobaczycie ją z zupełnie innej strony. Tak szczerej rozmowy, która wywołała łzy u obu rozmówczyń, dawno u nas nie było! – czytamy na oficjalnym profilu TVN Style.

Zobacz także: WIELKA WPADKA MEGHAN MARKLE. CO ZA WSTYD!

Edyta i Cezary są małżeństwem od 10 lat. Kiedy wychodziła za aktora, miała zaledwie 21 lat. Było to gorącym, medialnym tematem, z którym młoda dziewczyna nie mogła sobie poradzić

To są emocjonalne opowieści, które nie są miłe – wyznała.

Sama mówisz, że cię to wzmocniło. Wyrosłaś na silną kobietę. Miałaś wtedy 19 lat, więc tak można powiedzieć – zasugerowała Mołek.

Ale żadna 19-latka tyle nie przeżyła… – powiedziała Edyta.
Wychodzimy z tego trudnego tematu, ale dziękuję, że to powiedziałaś – zakończyła prowadząca.

Zobacz także: ZOBACZ JAK MŁODA ARTYSTKA UCZCIŁA PAMIĘĆ PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA

https://www.instagram.com/accounts/login/

Źródło: ”JastrzabPost.pl”