Edyta Górniak bardzo chętnie dzieli się z fanami informacjami ze swojego życia prywatnego. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Diwa podobno przeżywa prawdziwe męki – skarży się na zakwasy i silny ból pleców. Oczywiście nie pominęła szczegółów odnośnie przyczyn dolegliwości.

Edyta Górniak od zawsze stara się być szczera z fanami chętnie opowiadając o szczegółach ze swojego życia. W ostatnim czasie postanowiła podzielić się wiadomościami dotyczącymi stanu jej zdrowia. Gwiazda nie ukrywa, że nie czuje się najlepiej, a to dopiero początek!

Edyta Górniak opowiada o swoim zdrowiu

Niewątpliwie Edyta Górniak to jedna z takich osób, które nie lubią stać w miejscu. Dopiero co wróciła z wakacji na wyspie Santorini, a już przygotowuje się do najnowszej trasy koncertowej. Co więcej zanim wyjedzie ma zamiar wziąć udział w nietypowym programie TVN o nazwie „My Way”.

Zobacz także: Edyta Górniak i Cleo pokłóciły się w mediach społecznościowych. Powód?

Uczestnicy programu mają za zadanie zdać egzamin na prawo jazdy. Widzowie będą mogli obserwować cały proces przygotowań wraz z końcowym egzaminem praktycznym. Producenci nowego show liczą na wysoką oglądalność, którą mają im zapewnić zaproszone gwiazdy dużego formatu.

„Nie lubię robić rzeczy pobieżnie lub jako tako, żeby się prześlizgnąć. To mnie w ogóle nie interesuje, chcę zrobić wszystko jak najlepiej. Na razie to jest tak daleka droga, że trochę się zniechęcam, mam różne dni. Dwa pierwsze tygodnie byłam wręcz przerażona. Znalazłam sobie taki sposób, żeby zagadywać moich instruktorów, po to, żeby oni nie mieli szansy mówić mi rzeczy, których ja nie rozumiem” – podsumowała początki na kursie.

Zobacz także: Edyta Górniak zaliczyła wpadkę. „Gdyby nie pomyłki byłoby super”

Przy okazji postanowiła także wypowiedzieć się o swoim „dramacie”, jaki obecnie przeżywa. Okazuje się, że nauka jazdy samochodem to dla niej ogromny wysiłek fizyczny, przez który cierpi z powodu zakwasów i bólu pleców. Nie wiadomo, czy diwa poradzi sobie z tymi trudnościami do momentu egzaminu. Ciekawe, czy uda jej się zdobyć wymarzone prawo jazdy i jak to wydarzenie wpłynie na zdrowie!

Źródło:”Pikio.pl”