Każda kolejna edycja „Top Model” gwarantuje uczestnikom rozpoznawalność i zainteresowanie mediów, chociażby chwilowe. Większość aspirujących modelek i modeli stara się wykorzystać swoje pięć minut i robi wiele, aby zostać zapamiętanym. Dwójka uczestników postanowiła pokazać wspólne zdjęcie z łóżka.

Jak informuje Plejada, w internecie pojawiła się fotografia dwóch chłopaków z „Top Model”. Staszek Obolewicz i Rafał Torkowski, który wrzucił zdjęcie, pokazali się wspólnie w łóżku. Widać ich pod wspólną kołdrą, bez koszulek, z kubkami kawy w rękach. Aspirujący modele wpatrują się sobie głęboko w oczy.

Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę. Staszek bowiem jest obiektem westchnień uczestniczek programu. Najpierw swoje uczucia względem chłopaka wyznała Sandra Dorsz, potem do grona jego wielbicielek dołączyła Anna Jaroszewska. Teraz być może okazało się, że serce przystojnego Staszka jest już zajęte i to przez kolegę z programu.

Rafał Torkowski również brał udział w 8. edycji „Top Model”, ale musiał się już pożegnać z show.

Jak na razie nie wiadomo, czy zdjęcie na profilu Torkowskiego jest gejowskim coming outem, czy tylko żartem i próbą zwrócenia na siebie uwagi.

Mimo wszystko fotografia wywołała duże emocje i liczne komentarze: „Staszek zrobił wszystkich w jajo. Sandra? Ania? A on wybrał Rafała”, „Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał”, „Świat wielu kobiet właśnie legł w gruzach”.

View this post on Instagram

Poranna kawa ☕

A post shared by Rafał Torkowski (@rafaltorkowski_official) on

Ta uczestniczka programu ma zadziwiająco bogatą przeszłość: CO ŁĄCZY KLAUDIĘ EL DURSI PIĘKNĄ UCZESTNICZKĘ ,,TOP MODEL” Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM?

Popularny polski jasnowidz zdradza sekrety swojego zawodu: KRZYSZTOF JACKOWSKI O KULISACH SWOJEJ PRACY [WIDEO]

Joanna Tec