Nie od dziś wiadomo, że w pierwszej kolejności oceniamy ludzi po wyglądzie. To właśnie pierwsze wrażenie zazwyczaj decyduje o tym, czy zechcemy kontynuować znajomość. Okazuje się, że już na podstawie samego kształtu uszu można wiele powiedzieć o danej osobie, a szczególnie o jej życiu uczuciowym. Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się sam!

Jaki jest związek między kształtem ucha, a życiem miłosnym? Wbrew pozorom mają one ze sobą wiele wspólnego! Na podstawie zamieszczonej ilustracji wybierz jedną, która najbardziej przypomina wyglądem Twoje ucho, a następnie przeczytaj zamieszczony opis. Możesz sprawdzić również sprawdzić, co wyszło Twojemu partnerowi czy innej bliskiej osoby.

 

 

 

 

 

 

 

Kształt A – krótkie i szerokie płatki uszu

Taki kształt uszu najczęściej przypisywany jest pewnym siebie osobom, które uwielbiają towarzystwo innych ludzi. Są atrakcyjni i mają wielu adoratorów, dlatego cieszą się dużym powodzeniem w miłości. Rzadko kiedy są sami -zazwyczaj kiedy kończą jeden związek, niedługo później chwalą się nowym partnerem. Z tego powodu na ogół nie smucą się z powodu rozstania, a raczej starają się poszukiwać nowych przygód.Szybko się zakochują, jednak równie szybko zaczynają się nudzić, przez co na nowo poszukują własnego szczęścia. Wśród nich z pewnością znajdą się flirciarze, którym zdarzyło się złamać niejedno serce. Kiedy uda im się już znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę przechodzą przemianę. Żyją wtedy długo i szczęśliwie zupełnie jak w bajce!

Zobacz także: Co mówi o Tobie kształt małego palca? Oto, o czym może to świadczyć!

Kształt B – długie i wąskie, opadające w dół płatki uszu

Osoby posiadające taki kształt ucha to zazwyczaj indywidualiści skupiający się bardziej na innych aspektach życia niż miłość, która jest dla nich jedynie dodatkiem. Uwielbiają wolność i swobodę oraz w pełni poświęcają się swoim zainteresowaniom, dlatego nie mają nic przeciwko byciu singlem. Z tego powodu rzadko szukają partnera i bardzo długo podejmują decyzję o stworzeniu związku. Nawet jeśli już znajdą swoją drugą połówkę raczej trzymają ją na dystans i starają się być w pełni niezależni od niej. Nie potrafią  prawdziwie kochać i nie przywiązują się do nikogo, dlatego dobrze znoszą rozstania.

Kształt C – drobne płatki uszu

Drobne płatki uszu to zazwyczaj znak charakterystyczny prostych, szczerych i wyjątkowo uczuciowych osób. Bardzo szybko się zakochują i w pełni poświęcają się swojej miłości. Są niezwykle ufne, a czasem wręcz naiwne, dlatego bardzo łatwo można je zranić. Kiedy kochają są w stanie zrobić wszystko, dlatego często wykorzystywane są przez partnerów. Z tego powodu często nie są w stanie dostrzec, kiedy znajdują się w toksycznym związku.

Zobacz także: Kształt nóg sporo mówi o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują.

Kształt D – delikatnie rozdzielony płatek ucha

Lekko rozdwojony płatek uszu zazwyczaj nie jest dobrą oznaką. Osoby, które mają taką budowę są najczęściej kiepskimi partnerami nie potrafiącymi zbudować zdrowej relacji. W związku często pokazują się jako zaborcze, oschłe i bezuczuciowe. Bywają także chorobliwie zazdrosne, przez co mają skłonność do tworzenia toksycznych związków. Co ciekawe w pozostałych relacjach są zupełnie innymi ludźmi, dlatego wielu ludzi chwali sobie znajomość z nimi twierdząc, że to wspaniali przyjaciele i skrupulatni pracownicy.

Choć fizjonomika uważana jest powszechnie za pseudonaukę, a z medycznego punktu widzenia nie ma związku pomiędzy wyglądem człowieka a charakterem, to jednak tego typu przesądy często mają w sobie choć ziarenko prawdy. Warto pamiętać, że test jest tylko zabawą i nie zawsze wynik musi być zgodny z rzeczywistością i definiować daną osobę.

Źródło: „onet.pl”