W mediach co jakiś czas możemy znaleźć zdjęcia i nagrania nowych najpiękniejszych dziewczynek. Najbardziej popularną z nich była Thylane Blondeau z Francji, dziś jest już nastolatką. Teraz internauci zainteresowali się Aliną Yakupovą z Rosji.

Alina Yakupova została nową „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”. Jej profil na Instagramie, prowadzony przez mamę dziewczynki, ma już 25 tysięcy obserwatorów, a ich liczba wciąż rośnie.

Dziecko rzeczywiście wygląda jak mały aniołek, więc wzbudza zachwyt internautów.

Jedna z obserwatorek skomentowała: „Ta mała dziewczynka jest piękniejsza niż ja kiedykolwiek będę”. „Jesteś najsłodszą dziewczynką na świecie”, wtórowała jej kolejna.

Alina ma piękne, długie blond włosy i niebieskie oczy. Jest już modelką, należy do agencji President Kids w Rosji.

Dziewczynka ma za sobą różne sesje zdjęciowe, które znalazły się w magazynach „InStyle” i „Grazia”. Została modelką w wieku 4 lat.

Uczestniczyła także w kampaniach marek odzieżowych – jak dotychczas były to Gloria Jeans, Monnalisa Kids i Yudashkin Kids.

– Jestem pewien, że sekret sukcesu Aliny leży nie tylko w jej nieziemskim pięknie, ale także w ciężkiej pracy i ciągłym rozwoju, pomimo jej młodego wieku – zaznacza Roman Kukhar, menedżer małej modelki.

To może Cię zaciekawić: KSIĘŻNA KATE W STROJU KSIĘŻNEJ DIANY! ZOBACZ, CO ZAŁOŻYŁA ŻONA KSIĘCIA WILLIAMA

Życie pisało także o: MAŁGOSIA ROZENEK ZNIKA Z MEDIÓW! ZOBACZ, CZEGO DOTYCZYŁ OSTATNI POST GWIAZDY!

Źródło: „parenting.pl”