Już niebawem w Sądzie Rejonowym w Giżycku odbędzie się sprawa w związku z pochówkiem reżysera Piotra Woźniaka – Staraka. Przeczytaj koniecznie, o co dokładnie chodzi!

Jak powszechnie wiadomo, dokładnie rok temu, w sierpniu 2019 roku jeden z najbardziej uznanych polskich reżyserów i producentów filmowych, Piotr Woźniak – Starak zginął tragicznie nad jeziorem Kisajno na Mazurach.

Mężczyzna przebywał tam wraz z żoną Agnieszką Woźniak – Starak oraz przyjaciółmi. Nikt nie spodziewał się, że wyjazd zakończy się tragicznie. Producent filmowy zginął jeżdżąc po jeziorze motorówką.

Jak się okazało, miejsce jego pochówku odbyło się poza prawem.

Niebawem w Sądzie Rejonowym w Giżycku odbędzie się sprawa w kwestii Piotra Woźniaka – Staraka

Urna z prochami zmarłego została pochowana na posesji prywatnej w Fuledzie – była to rodzinna miejscowość producenta filmowego.

Jest to jednak niezgodne z prawem, gdyż pochówku można dokonywać tylko i wyłącznie na cmentarzach – za to wykroczenie grozi kara grzywny.

Media jednak nie zostaną wpuszczone na ową rozprawę.

- Decyzją kierownictwa sądu na odbywające się od czerwca rozprawy w naszym sądzie wpuszczane są tylko strony. Nie ma wyjątków dla mediów, nie będzie możliwości wejścia do sądu dla dziennikarzy - powiedziała prezes Sądu Rejonowego w Giżycku Lidia Należyty.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE