Jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, Kasia Kowalska wyruszyła wraz z 22 – letnią córką Olą na wymarzone, egzotyczne wakacje!

Gdzie zatem udały się kobiety? Czy w tych terenach jest bezpiecznie? A także, czy córka piosenkarki jest już w pełni zdrowa?
Jak powszechnie wiadomo, Katarzyna Kowalska oraz jej rodzina, najbliżsi, przyjaciele oraz fani w ostatnich miesiącach przeżywali prawdziwy dramat – jej jedyna córka, 22 – letnia Ola Kowalska przebywała przez wiele tygodni w szpitalu podłączona pod respirator.

Cała sytuacja miała miejsce dokładnie wtedy, kiedy obostrzenia w Polsce zostały dopiero wprowadzone i były naprawdę surowe oraz restrykcyjne.

Wiadomo, że nie można było wyjeżdżać za granice kraju, a także odwiedzać bliskich w szpitalach. Dlatego biorąc to pod uwagę, ale także fakt, iż córka Kasi Kowalskiej mieszka w Londynie był to prawdziwy dramat, nie mogąc odwiedzić córki.

Córka Kasi Kowalskiej już czuje się w pełni sił

Na szczęście, mimo długich tygodni spędzonych w szpitalu pod respiratorem i braku możliwości odwiedzin rodziny córka Kasi Kowalskiej wyszła z tego cało, a gdy obostrzenia zostały zdjęte, kobiety mogą nacieszyć się swoim towarzystwem na egzotycznych wakacjach.

Kasia Kowalska z córką udały się na jedną z malowniczych greckich wysp! Widoki robią wrażenie!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE