Barbara Kurdej – Szatan ostatnio poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że wraz z mężem planują powrócić do centrum Warszawy.

Mimo iż zaledwie kilka lat temu usilnie chcieli się stamtąd wyrwać w cichsze i spokojniejsze miejsce, to jednak coś „ciągnie” ich do centrum i para ponownie poszukuje mieszkania w Warszawie. Dlaczego zdecydowali się na taki krok? Czy nie przeszkadza im zatłoczona Warszawa?

Jak wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan wraz z Rafałem Szatanem mają córkę Hanię, a ich drugie dziecko niebawem pojawi się na świecie.

Żyjąc w zgiełku miasta kilka lat temu podjęli decyzję o przeprowadzce na obrzeża Warszawy, jednak teraz zmienili decyzję, dlaczego?

Barbara Kurdej – Szatan ponownie się przeprowadza, wraca do centrum Warszawy

Jak się okazało, parze doskwierają duże odległości zarówno do pracy, jak i do szkoły. Ponadto, w związku z licznymi ulewami osiedla podmiejskie były całkowicie zalane!

- Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem. - mówiła Barbara Kurdej – Szatan.

- Prawie całe osiedle było zalane, dlatego w nocy odcięli nam prąd. Na szczęście Rafał kupił agregat, byśmy mogli funkcjonować i żeby lodówka się nie rozmroziła – dodała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE