Wiesia – czyli jedna z najbardziej lubianych i uznanych uczestniczek popularnego programu „Sanatorium miłości” właśnie rozpoczyna karierę aktorską! Internauci są zdziwieni!

Nie mogą uwierzyć w to, że kobieta w tym wieku postanowiła jeszcze być aktywna zawodowo i spełniać swoje marzenia, lecz gorąco jej kibicują!

66 – letnia Wiesława Kwiatek była jedną z uczestniczek niezwykle popularnego programu rozrywkowego „Sanatorium miłości” - uznanie i sympatię pośród widzów kobieta zyskała wręcz błyskawicznie, od pierwszej chwili pojawienia się na ekranach telewizorów.

Mimo iż kobieta powinna być już na emeryturze, ani jej się śni kończyć kariery. Co więcej – ona dopiero nabiera tempa!

Wiesia z „Sanatorium miłości” rozpoczyna karierę aktorską!

Kobieta w ostatnim czasie otrzymała naprawdę wiele propozycji aktorskich. Widzowie zobaczą ją między innymi w serialach „Ukryta prawda”, „Sprawy rodzinne” czy „Rodzinny interes”.

To jednak nie wszystko. Jak wynika z mediów, kobieta otrzymała także propozycję zagrania w filmie!

- Wstawanie o 4 nad ranem, żeby jechać na plan, to dla mnie żaden problem. Przyzwyczaiłam się i naprawdę to lubię. Czasem bywa tak, że przyjeżdża po mnie kierowca z produkcji filmowej i wtedy czuję się jak gwiazda – powiedziała wyraźnie zadowolona ze swojej sytuacji życiowej Wiesława podczas udzielania wywiadu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE