Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych przepowiedni zapowiadających nadejście końca świata, które zyskały rozgłos na niemalże całym świecie na przestrzeni wielu lat.

Która z nich jest najbardziej wiarygodna i prawdopodobna? Są to tylko zmyślone historie, czy może jest w nich ziarenko prawdy?

Jak wiadomo, koniec świata miał być już wiele razy. Zapowiadany był przez największych proroków, jasnowidzów czy naukowców, jednak – jak widać – do tej pory nic takiego się nie wydarzyło.

Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych przepowiedni końca świata – czy któraś z nich naprawdę się wydarzy?

Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Przepowiednia Baby Wangi

Baba Wanga to jasnowidz pochodząca z Bułgarii. Przepowiednie kobiety zaskakująco często miały odzwierciedlenie w rzeczywistości – przewidziała między innymi rozpad ZSRR czy zamach na World Trade Center. Według przepowiedni kobiety, koniec życia na Ziemi nastąpi w roku 5079, lecz przed tym ludzkość opuści planetę Ziemia i osiedli się na innej.

Wizje Ojca Klimuszko

Ojciec Klimuszko był zielarzem oraz uzdrowicielem, a jego wizje także często się sprawdzały. Przepowiedział m.in. Potop, śmierć Jana Pawła II, a także upadek komunizmu w Polsce. Według jego teorii nadejdą ogromne zmiany klimatyczne, co wydaje się być najbardziej prawdopowobne.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE