Prawda właśnie wyszła na jaw! Okazało się, że niezwykle uwielbiana przez widzów prezenterka telewizyjna jest córką Jana Tomaszewskiego! Internauci nie mogą w to uwierzyć!

Przez lata pojawiania się kobiety na ekranach telewizorów widzowie nie mieli pojęcia, że te dwie osobowości coś łączy – co więcej, są najbliższą rodziną! Według opinii internautów, córka jest zjawiskowo piękna, lecz w ogóle nie podobna do ojca! To dlatego nikt nie mógł wpaść na to, że są spokrewnieni.

Jak wiadomo – lecz młodsze pokolenie raczej tego nie pamięta – Jan Tomaszewski należy do grona najlepszych i najwybitniejszych piłkarzy w historii Polski.

Mężczyzna stał na bramce przez wiele lat kariery, po czym rozpoczął pracę jako trener. Po piętnastu latach Jan Tomaszewski zrezygnował z pełnienia owej funkcji, jednak w pamięci fanów ciągle jest aktywny.

Córka Jana Tomaszewskiego wygląda fenomenalnie!

Jan Tomaszewski był w trzech związkach małżeńskich i doczekał się dwójki dzieci: Pauliny oraz Małgorzaty. Kobiety są już dorosłe i mają swoje rodziny. Nikt jednak nie spodziewał się, że jedna z nich pojawia się w telewizji niemal codziennie!

Małgorzata Tomaszewska to 31 – letnia prezenterka telewizyjna, którą widzowie mogą zobaczyć między innymi jako jedną z prowadzących śniadaniówkę „Pytanie na śniadanie”, program „Dance, dance, dance” czy chociażby „Wakacyjną trasę Dwójki”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE