Fani o tym nie wiedzieli przez wiele lat! W kultowym i niezwykle popularnym serialu polskim „Czterej pancerni i pies” było bardzo dużo nieścisłości!

Koniecznie zobacz, co takiego zostało ukryte, a które fakty zupełnie zmienione. Naprawdę się zdziwisz! Wiele aspektów zostało pominiętych? Czy było to celowe zagranie?

Jak powszechnie wiadomo, film „Czterej pancerni i pies” jest jednym z najbardziej popularnych i kultowych produkcji polskich. Przeszedł wręcz do historii polskiej kinematografii. Jest znany naprawdę wielu Polakom, lecz młodsze pokolenie zapewne go nie pamięta bądź wcale nie zna.

Serial „Czterej pancerni i pies” jest bardzo humorystyczną komedią ukazującą losy czwórki żołnierzy, załogi czołgu „Rudy” oraz ich psa, Szarika. Produkcja składa się z trzech sezonów i do dnia dzisiejszego cieszy się ogromnym uznaniem, a kiedy tylko zostaje emitowana w telewizji, zyskuje ogromną oglądalność.

Fani o tym nie wiedzieli, jednak w filmie pojawiły się pewne nieścisłości…

Czy w filmie „Czterej pancerni i pies” były oszustwa?

Jak się okazuje, wydarzenia w filmie czasem mocno odbiegały od rzeczywiście mających miejsce podczas wojny zdarzeń. Pominięto kilka ważnych bitew i sam fakt walki o wolną Polskę.

Wszystko to jednam było celowe, gdyż komedia kierowana była głównie do dzieci – reżyser chciał zatem pokazać wojnę w humorystyczny sposób.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE