Widzowie jednego z najpopularniejszych i kultowych seriali w Polsce „M jak Miłość” są pełni obaw i niepokoju o przyszłość produkcji… Czy to koniec? Wszystko na to wskazuje. Koniecznie przeczytaj! Czy widzowie mają słuszne obawy? Co na to producenci? Czy pojawił się jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie?

Jak powszechnie wiadomo, serial „M jak Miłość” należy do czołówki polskich seriali pod względem popularności i oglądalności. Ten emitowany od dwudziestu lat serial jest wręcz kultowym serialem zapisanym w historii polskich produkcji.

Przez wiele lat, a zatem wiele nakręconych odcinków fani serialu „dojrzewają” wraz z bohaterami – często serial ten oglądany był przez kogoś od lat dzieciństwa i trwa to nadal.

W związku z panującą obecnie w Polsce, ale i niemalże na całym świecie sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa nagrywanie serialu na pewien czas zostało wstrzymane – fani obawiają się jednak, że już na zawsze… Czy to prawda? Czy serial „M jak Miłość” się właśnie kończy?

Czy to koniec kultowego serialu „M jak Miłość”

Nie wszyscy w wiedzą, ale na planie innego popularnego serialu polskiego u kilku osób wykryto zakażenie koronawirusem – to wstrząsnęło całą ekipą!

Nic dziwnego, że „załoga” serialu „M jak Miłość” także się o to boi, jednak jak wynika z założeń producenta, serial będzie emitowany i nagrywany nadal.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE