Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „Gogglebox” postanowiła pochwalić się w internecie kreacją, jaką założyła na wesele znajomych. Fani mają podzielone zdania w tej kwestii. Koniecznie zobacz i oceń!

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych przez internautów uczestniczek programu rozrywkowego „Gogglebox” emitowanego na kanale TTV.

Od początku pojawienia się na szklanym ekranie kobieta zyskała sporo fanów, stając się w sieci celebrytką, którą śledzi naprawdę wielu ludzi.

Ostatnio w swoich mediach społecznościowych kobieta opublikowała fotografię, na której przedstawia swoją kreację weselną. Internauci mają jednak odmienne zdania…

Sylwia Bomba w kreacji weselnej – co na to internauci?

Sylwia Bomba wyglądała fenomenalnie, jednak w sekcji komentarzy pod fotografią posypały się różne słowa. Kobieta miała na sobie jasną, długą sukienkę z mocno wyciętym dekoltem. Faktem jest, że owa kreacja pasowałaby także dla panny młodej, stąd internauci byli nieco zniesmaczeni.

- Trochę słabo, bo kolory zarezerwowane dla pani młodej. Nie chciałabym, aby na moim ślubie ktoś się ubrał w ten sposób, co nie zmienia faktu, że naprawdę ładnie to wszystko wygląda – napisała jedna z fanek.

- Sukienka przepiękna! Chociaż... Jakbyś założyła na siebie jakiś worek to i tak byś wyglądała, jak milion dolarów! Bawcie się dobrze! - dodała kolejna.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE