Najnowsze informacje budzą niepokój! Statystyki ukazujące przestępczość polegającą na kradzieży samochodów – niestety – z roku na rok ukazują coraz to większe wartości. Co takiego wpływa na wzrost liczby dokonywanych kradzieży aut? Gdzie jest ich najwięcej? Czy można temu jakoś zapobiec?

Jak powszechnie wiadomo, kradzież samochodu jest zjawiskiem nad wyraz częstym – niestety przytrafia się coraz to większej liczbie osób. Najczęściej dotyczy osób, które nie mają własnej posesji, mieszkają w blokach, a ich samochód stoi na otwartym parkingu obok – trzeba przyznać, że jest to niezwykle łatwa gratka dla złodziei.

Jak wynika z najnowszych opublikowanych danych, z roku na rok liczba dokonywanych kradzieży aut niestety wzrasta. Mimo iż analitycy sądzili, że z racji panującej na świecie pandemii te statystyki będą wyglądać inaczej, to kradzieży aut jest jeszcze więcej, niż w roku ubiegłym!

Rośną statystyki dokonywanych kradzieży aut. Nie wygląda to obiecująco…

Jak się okazuje, pandemia koronawirusa ze względu na obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek była dla oszustów jeszcze lepszą okazją, aby dokonać kradzieży! Ponadto, najwięcej kradzieży aut odbywa się w dużych miastach.

- (…) Złodzieje samochodów zaczęli wykorzystywać ogólnospołeczny obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek. To mogło bezpośrednio wpłynąć na wzrost przestępczości samochodowej. Kolejna sprawa to mniejsza ilość patroli policyjnych spowodowana oddelegowaniem funkcjonariuszy do innych, nowych zadań związanych z Covid-19 – powiedziała Aleksandra Stróżyk z firmy Niedźwiedź-Lock.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE