Właśnie światło dzienne ujrzały całkiem nowe informacje wprost z królewskiego dworu. Tym razem chodzi o… córkę Williama i Kate, małą Charlotte! Co takiego zrobiła mała dziewczynka? Koniecznie zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, księżniczka Charlotte jest bardzo charakterną osobą. Mimo iż ma zaledwie pięć lat, już nie raz „pokazywała rogi”.

Zdarzało jej się wypiąć język do paparazzi, a także powiedzieć odrobinę za dużo, przez co pewne sekrety rodziny królewskiej błyskawicznie rozeszły się po świecie.

Brytyjczycy uwielbiają małą bezpośrednią Charlotte, która zawsze mówi, co myśli i nie bardzo wpisuje się w kanon królewskiej rodziny.

Autorzy nowej książki „Finding freedom”, która niedługo będzie mieć swoją premierę - Omid Scobie i Carolyn Durand dostali oficjalne pozwolenie od rodziny królewskiej na opisywanie w niej wydarzeń z życia brytyjskiej rodziny królewskiej.

Mimo iż książka nie miała jeszcze premiery, kilka ciekawostek już ujrzało światło dzienne. Między innymi informacje o małej Charlotte. Co takiego zatem zawarli w powieści autorzy książki?

Charakterna Charlotte łączy Meghan i Kate?

Nietrudno ukryć fakt, iż Meghan i Kate od zawsze łączy pewna nić nieporozumienia – zarówno w sposobie bycia, jak i w poglądach panie są odmienne. Okazuje się, że mała Charlotte pozytywnie wpływa na relacje kobiet, godząc je ze sobą!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE