Całkiem niedawno internet obiegły zaskakujące i poruszające informacje o niesłychanych i niezwykle przykrych wydarzeniach, jakie spotkały uczestników programu „Nasz nowy dom”.

Prowadząca, Katarzyna Dowbor dosłownie zaniemówiła… Nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Co takiego się zatem wydarzyło? Co na to internauci?

Jak powszechnie wiadomo, program „Nasz nowy dom” z założenia ma pomagać ludziom będącym w naprawdę ciężkiej sytuacji zarówno życiowej, jak i materialnej.

Zdarzają się naprawdę różne, często skrajne przypadki – od rodzin wielodzietnych bez środków do życia, po samotne osoby. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu wszystkim jednak pomaga tak samo.

Niesłychane przypadki uczestników programu „Nasz nowy dom”

Niestety, niedawno w internecie pojawiły się przykre wieści o uczestnikach dwóch odcinków programu. Pierwsza z nich – pani Irena, która żyła w skrajnej nędzy i chorowała, zmarła tuż po emisji programu.

- Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy jej nie zapomnę - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Drugi przypadek dotyczył… podpalenia! Tak, to prawda. Zazdrosny mężczyzna tuż po wyremontowaniu mieszkania sąsiadów – podpalił im dom! Niedorzeczne!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE