Niegdyś niezwykle popularny serial „Niewolnica Isaura” sprawił, że aktorka Lucelia Santos zyskała w Polsce naprawdę spore rzesze fanów – uwielbiały ją tysiące widzów! Jak wygląda po wielu latach? Koniecznie zobacz! Internauci są w ogromnym szoku! Nie spodziewali się, że kobieta będzie wyglądać tak fenomenalnie!

Młodsi widzowie z całą pewnością nie znają takiej produkcji, jaką była „Niewolnica Isaura”, gdyż w Polsce serial ten emitowany był ponad trzydzieści lat temu, a dokładnie w latach 1976 – 1985! Minęło zatem naprawdę wiele lat, a aktorzy grający w serialu na pewno mocno się zmienili.

Serial „Niewolnica Isaura” był brazylijską telenowelą opowiadającą o losach tytułowej bohaterki – Isaury. Kobieta w owej produkcji była torturowana przez Leoncio Almeidę, a fani w pierwszej chwili pokochali wcielającą się w postać bohaterki Lucelię Santos i z zapartym tchem czekali na każdy kolejny odcinek.

Lucelia Santos – jak wygląda teraz?

Lucelia Santos uwielbiana niegdyś przez widzów z Polski aktualnie ma 62 lata, lecz nadal prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i wspaniale!

Zamieszczane przez gwiazdę fotografie w mediach społecznościowych jasno sugerują, że kobieta nie tylko wygląda, ale i czuje się młodo, gdyż nadal jest aktywna zawodowo!

Fani są niezwykle zadowoleni z tak dobrej formy idolki!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE