Właśnie w internecie pojawiło się całkiem nowe, nieznane dotychczas niemalże nikomu nagranie sprzed dwudziestu kilku lat, na którym znajduje się sama – nieżyjąca obecnie – księżna Diana! Koniecznie obejrzyj! Co takiego znajduje się na owym nagraniu? Co robi księżna Diana?

Jak powszechnie wiadomo, księżna Walii, czyli Diana Spencer była chyba najbardziej charakterystyczną i kontrowersyjną osobą w rodzinie królewskiej na przestrzeni wielu lat. Ówczesna partnerka księcia Karola budziła ogromne zainteresowanie mediów, a przez swoje – często nieodpowiednie – zachowanie miała bardzo wielu fanów (a także wrogów).

Księżna Diana słynęła z tego, że miała własne poglądy na życie i podążała swoimi ścieżkami, często celowo łamiąc królewskie zasady i nie wpisując się w panujące tam zwyczaje.

Ogromne oburzenie i zdziwienie wzbudziło w Brytyjczykach to, kiedy kobieta odeszła od księcia Karola i związała się z Dodi Al – Fayed’em. Największą jednak tragedią była śmierć kobiety i jej partnera w 1997 roku – zginęli wówczas w wypadku samochodowym.

To nagranie robi furorę w sieci!

Jak wiadomo, mimo iż od śmierci księżnej Diany minęło wiele lat, raz po raz w sieci pojawiają się nieznane dotychczas fotografie czy nagrania.

Tak też było z pewnym filmikiem – księżna ćwiczy na nim swoją dykcję przed jednym z przemówień. Widać, że doskonale się bawi!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE