Eleni – popularna wokalistka greckiego pochodzenia musiała zmierzyć się z tragedią jaką jest utrata dziecka. Jej córka Afrodyta zginęła 26 lat temu. Miała zaledwie 17 lat.

Eleni straciła córkę

Eleni to artystka, którą spotkała prawdziwa tragedia. Kobieta straciła swoją córkę, która wówczas miała zaledwie 17 lat.

Jak podaje „Super Express” do tragedii doszło 20 stycznia 1994 roku. Dziewczyna nie wróciła wówczas do domu po zakończeniu zajęć. Ciało dziewczyny zostało znalezione w okolicy Jeziora Powidzkiego. Jak sie okazuje dziewczyna zmarła w wyniku postrzału.

17-letnia Afrodyta zginęła z rąk swojego byłego partnera. 21-letni Piotr Gruchota strzelił do swojej ukochanej dwa razy, raz w głowę a drugi raz w serce.

Eleni, która przeszła niewyobrażalna tragedie wybaczyla sprawcy. Co więcej, jak sama powiedziała- straciła wówczas dwojke dzieci. Mężczyzna był dla niej jak syn. Sprawca trafil do wiezienia na 25 lat. Wyszedł z niego w 2015 roku. Mężczyzna zmienił tożsamość i przeniósł się do Berlina.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE