Księżna Kate zachwyca swoim stylem od kiedy weszła do rodziny królewskiej. Małżonka księcia Williama wygląda zawsze elegancko i nienagannie. Ma rzesze swoich wiernych fanów, którzy emocjonują się nowym strojem czy zmianą w jej wyglądzie. Tym razem zaskoczyła wszystkich mocno rozjaśnionymi włosami.

Kate zawitała niedawno do Muzeum Historii Naturalnej. Jak zawsze miała na sobie prosty, ale bardzo stylowy strój, w którym wyglądała pięknie. Ale bardziej niż jej ubiór, tym razem, uwagę przykuła fryzura.

Zobacz także: KSIĘŻNA KATE JEST W CIĄŻY?! KSIĄŻĘ WILLIAM JUŻ ODWIEDZIŁ KRÓLOWĄ!

Księżna miała wyraźnie jaśniejsze włosy. Jej dotychczas brązowe włosy rozjaśniły blond pasemka. Zmiana fryzury jest znacząca, Kate w takim blondzie jeszcze nie widzieliśmy. Ale wydaje się, że wyszła jej na dobre, ponieważ żona księcia Williama wyglądała świeżo i promiennie.

Już od początku września można było zauważyć, że Kate zdecydowała się na nieco jaśniejsze włosy. Wszyscy oglądali jej zdjęcia zrobione w trakcie odprowadzania do szkoły księżniczki Charlotte i księcia Georgea’a. Nie wiadomo czy blond pasemka są wynikiem wystawienia włosów na promienie słoneczne czy jednak zaplanowanym działaniem fryzjera.

Zobacz także: KATE MIDDLETON KOLEJNY RAZ W TEJ SAMEJ KREACJI. CO PRZYKUŁO UWAGĘ DZIENNIKARZY?

Jedno jest pewne, Kate wygląda świetnie jak zawsze. Można się spodziewać, że nie jedna fanka pójdzie w jej ślady i zamarzy o zrobieniu blond pasemek.

Źródło: „jastrzabpost.pl”