Znany polski aktor – Borys Szyc zapowiada, że niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Wszystkich ciekawi jednak to, jakie nazwisko przyjmie jego narzeczona. Mianowicie „Szyc” nie jest prawdziwym nazwiskiem gwiazdora. 

Wybranką aktora jest Justyna Nagłowska. I choć, para jeszcze niedawno mówiła o problemach w związku, Szyc oświadczył się partnerce na początku 2019 roku.

Od zaręczyn minęło jednak trochę czasu i coraz częściej parze zadawane są pytania dotyczące ślubu. W jednym z wywiadów dla „Gali” Justyna Nagłowska skomentowała ten wątek:

„Nasz ślub z Borysem to temat, który często przewija się w mediach. Irytuje mnie to. Nie czuję potrzeby nikomu się tłumaczyć. Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś mógłby na niego wtargnąć i zrobić nam zdjęcia albo brać w tym wydarzeniu udział bez naszej zgody. Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. Tylko tyle i aż tyle”

Oprócz daty owej uroczystości, fanom aktora nie daje spokoju jeszcze jedna sprawa. Mianowicie, chodzi tu o nazwisko przyszłej żony gwiazdora.

Nazwisko „Szyc” nie jest prawdziwym nazwiskiem Borysa, więc jego partnera nie może go przyjąć. Jeśli natomiast chciałaby nazywać się tak, jak partner, wówczas musiałaby zmienić z Nagłowskiej na Michalak. Tak bowiem brzmi prawidłowe nazwisko znanego aktora.

W dzisiejszych czasach zmiana nazwiska nie jest niczym nadzwyczajnym. Wiele popularnych osób przyjmuje pseudonimy, by w pewnym sensie móc zachować prywatną tożsamość.

Chcesz wiedzieć więcej o życiu gwiazd? Zobacz śmieszne wideo z Marylą Rodowicz w roli głównej: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCA SIĘ SERDELKIEM! [WIDEO]

Poznaj też historię 67-latki, która właśnie urodziła dziecko: 67-LATKA URODZIŁA DZIECKO. CZY TO MOŻLIWE, ŻE ZASZŁA W CIĄŻĘ NATURALNIE?

Weronika Wojciechowska