Małgorzata Socha pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym widać jak bardzo schudła. Aktorka pokazała bardzo odchudzoną sylwetkę i wąską talię. Tak szczupłej jej jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazda świetnie prezentuje się w jesiennej stylizacji, wygląda jak nastolatka.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Socha pochwaliła się efektami ćwiczeń. Aktorka bardzo zeszczuplała, co podkreśliła jeszcze za pomocą stylizacji. Zaprezentowała się w modnym płaszczyku w kratkę, który dodatkowo mocno spięła w talii paskiem. Do tego dobrała czarne spodnie, mokasyny i torebkę.

Aktorka w jesiennym wydaniu oświetlona ciepłymi promieniami słońca wygląda zachwycająco. Prezentuje się bardzo świeżo i dziewczęco niczym nastolatka. Aż trudno odgadnąć, że gwiazda jest dumną mamą trójki dzieci: Zosi, Basi i Stanisława.

Socha nie kryje się z tym, że bardzo dba o swoje ciało. Gwiazda bardzo dużo ćwiczy i zdrowo się odżywia. Aktorka często bierze udział w treningach prowadzonych przez Annę Lewandowską.

Na najnowsze zdjęcie Sochy szybko zareagowali jej liczni fani. Pojawiło się wiele komentarzy w gorących słowach komplementujących wygląd aktorki. „Ale piękna stylizacja! Płaszczyk mam prawie identyczny jednak te spodnie zawróciły mi w głowie”, „Pięknie pani wygląda”, „Lubię takie stylizacje!” – pisali zachwyceni fani.

https://www.instagram.com/p/B3rPQTMjNny/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

ŻYCIE pisało też o: MAŁGORZATA SOCHA OTWIERA NOWY BIZNES. KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ!

Przeczytaj również: JESIENNA STYLIZACJA ANI WRÓBEL. KOLEJNA KORZYSTNA ZMIANA

Źródło: „jastrzabpost.pl”