Po 4 latach przerwy w programie Magdy Mołek „W Roli Głównej” znów pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Tym razem gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o małżeństwie z Radosławem Majdanem, chorobie Jacka Rozenka i rozstaniu z nim, a także o swoich rodzicach. Przyznaje, że jej mama jest dla niej bardzo surowa!

W ostatnim czasie w programie „W roli Głównej” Magłorzata Rozenek-Majdan poruszyła temat swoich rodziców. Okazuje się, że jej mama, Zofia Kostrzewska bardzo przeżywa życie swojej córki i często staje się surową recenzentką. W ostatnim czasie zabroniła nawet celebrytce zwracać się do męża w pewien sposób!

Magłorzata Rozenek-Majdan opowiada o relacji z rodzicami

Według opowiadań Małgorzaty Rozenek-Majdan jej tata, Stanisław Kostrzewski, który z zawodu jest ekonomistą i przez wiele lat pełnił urząd skarbnika Prawa i Sprawiedliwości świetnie dogaduje się z córką. Do wszystkiego podchodzi ze spokojem i zdrowym rozsądkiem. Co innego mama Magłorzaty Rozenek, która często ma w zwyczaju ją krytykować:

„Cały czas. (…) Moja mama jest moim najsurowszym krytykiem i jest taką osobą, która wszystko bardzo przeżywa. Mój tata ma bardzo zdrowy stosunek (…) Mama bardzo mnie trzyma krótko, dla mojego taty ja zawsze byłam takim objawieniem, zawsze wszystko robiłam dobrze” – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Magdą Mołek.

Co sądzi mama Małgorzaty Rozenek o nazywaniu Radosława Majdana „Pysiulą”?

Podczas rozmowy w programie Małgorzata Rozenek zdradziła też, że je mama nie przepada za zdrabnianiem imion, dlatego przeszkadza jej też, kiedy gwiazda publicznie nazywa swojego męża „Pysiula”.

„Zawsze mówiła do nas pełnymi imionami. Natomiast w moim domu oczywiście nie, mój mąż nigdy by nie powiedział do mnie Gośka. On do mnie mówi Małgonia albo Małgorzata. Ja mówię do Radosława Pysiula, bo ja jestem jego pysiem. A mojej mamie się to bardzo nie podoba. Mówi do mnie: bardzo proszę, nie nazywaj go publicznie Pysiula, bo Ty możesz, ale potem inni tak do niego mówią.”

Okazuje się, że to nie wszystko! Mama Małgorzaty Rozenek często wypowiada się o stylizacjach córki. Mimo, że suknia ślubna od Ewy Minge zrobiła na niej piorunujące wrażenie, to nie wszystkie stylizacje spotykają się z jej aprobatą. Najwidoczniej nie każdy uważa, że perfekcyjna pani domu jest w pełni perfekcyjna.

Może zainteresuje Cię to: Małgosia Rozenek znika z mediów! Zobacz, czego dotyczył ostatni post gwiazdy!

Życie poleca: Piotr Rubik już tak nie wygląda! Słynna fryzura to już przeszłość!

Źródło: „Party.pl”