Katarzyna Tusk bardzo dba o prywatność swoją oraz najbliższych. Córka byłego premiera bardzo długo ukrywała ciążę, w sekrecie wyszła za mąż i przez wiele miesięcy nie pokazywała twarzy córeczki. Kilka dni temu fani mogli zaspokoić swoją ciekawość, ponieważ Donald Tusk udostępnił zdjęcie wnuczki. Teraz dowiedzieliśmy się, jak dziewczynka ma na imię.

Kasia Tusk pomimo ogromnej popularności nadal wydaje się skromną dziewczyną, która chce zachować prywatne sprawy dla siebie i najbliższych, bez dzielenia się nimi z mediami. Blogerka przez kilka miesięcy utrzymywała wygląd swojej córki w największej tajemnicy.

Zobacz także: DONALD TUSK SPOTKAŁ SIĘ Z KIDAWĄ-BŁOŃSKĄ. MÓWI O NIEJ „NOWA NADZIEJA”

Kilka dni temu to jej ojciec, Donald Tusk, postanowił pochwalić się na Instagramie zdjęciami z audiencji u papieża Franciszka, w której udział brała cała rodzina. Była tam również Kasia a na rękach miała córeczkę. Dzięki temu po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć twarz dziewczynki.

Teraz wiadomo o niej jeszcze więcej. Ujawniono bowiem, że córeczka blogerki ma na imię Liliana. Jest to nietypowe, nadal rzadko spotykane imię pochodzenia łacińskiego. Symbolizuje ono czystość, niewinność oraz nadzieję.

Zobacz także: DONALD TUSK Z RODZINĄ W WATYKANIE. SZEF RADY EUROPEJSKIEJ PODAROWAŁ PAPIEŻOWI NIEZWYKŁY PREZENT

Na temat dziewczynki zostało już całkiem sporo ujawnione. Ciekawe, czy Kasia Tusk będzie teraz częściej pokazywać zdjęcia swojej córeczki.

Źródło: „plotek.pl”