Wiele osób zazdrości aktorom i celebrytom zarówno ich ekstrawaganckiego stylu życia, jak i dużej ilości pieniędzy. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest tak kolorowo jak się może wydawać. Tomasz Karolak w jednym z ostatnich swoich wywiadów wyjawia, jakie są często w rzeczywistości zarobki znanych gwiazd!

Tomasz Karolak to obecnie jeden z czołowych polskich aktorów. Znany jest przede wszystkim z popularnego serialu produkcji TVN-u „39 i pół”, który po długiej przerwie doczekał się swojej kontynuacji. Artysta ponownie wciela się w rolę rockmana Darka Jankowskiego, który tym razem zmaga się z nowotworem. Od 2011 roku gra także rolę głowy rodziny Boskich w serialu „Rodzinka.pl”. Okazuje się jednak, że początki kariery Karolka nie były najłatwiejsze, a aktor kilkukrotnie próbował dostać się na wymarzoną uczelnię.

„Zdawałem do szkoły teatralnej w Warszawie. Byłem nieprzygotowany i wydawało mi się, że ‚chcenie’ wystarczy. Nie wystarczyło. Strasznie to przeżyłem. Zdałem na resocjalizację, owianą sławą najbardziej luzackiego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałem tam, a co wieczór myślałem, jaki błąd popełniłem na egzaminie do szkoły teatralnej. Postanowiłem spróbować jeszcze raz. Za drugim razem zdałem, ale byłem pod kreską. Za trzecim razem znów byłem pod kreską. Zabrakło mi dwóch punktów. Postanowiłem spróbować ostatni raz” – mówił niegdyś w wywiadzie z Dorotą Wellman.

Zobacz także: Do domu wielkiego brata niebawem wejdzie nowa gwiazda. Przebije gościnny występ Magdy Gessler?

Co mówi Tomasz Karolak o swoich zarobkach?

Mimo, że Tomasz Karolak wziął udział w licznych produkcjach i doczekał się ogromnej kariery, to wciąż nie dorobił się fortuny. W ostatnim wywiadzie z „Faktem” aktor zdradził, że w rzeczywistości zarobki gwiazd nie są wcale takie wysokie.

„Nie jestem biznesmenem, który zarabia nie wiadomo jakie miliony. Mam takie same wydatki i kredyty, jak każdy normalny człowiek” – powiedział.

Zobacz także: Najwięksi gwiazdorzy TVN w tarapatach. Prokuratura wszczęła śledztwo.

Aktor „39 i pół tygodnia” wyjaśnił także, że być może celebryci zarabiają znacznie więcej niż wynosi średnia krajowa, ale nie są to kwoty, które pozwalają na życie w ogromnych luksusach.

Źródło: „Wp.pl”