Internauta spytał Roberta Biedronia o jego opinię na temat odważnych zdjęć jednej z posłanek, które ponoć pojawiły się na portalu erotycznym. Odpowiedź polityka bardzo spodobała się jego fanom.

Robert Biedroń podzielił się z fanami nagraniem, w którym mówi, co sądzi o wynikach wyborów do parlamentu.

– Straciłem całkowicie głos, wczoraj ze szczęścia raz płakałem, raz się śmiałem byłem tak bardzo rozemocjonowany. Wprowadziliśmy do parlamentu aż 20 wiosennych jaskółek – 19 do Sejmu i jedną do Senatu.

Zobacz także: BĘDZIE REMIS W WYBORACH PREZYDENCKICH. ZNAMY WYNIKI SONDAŻU II TURY!

– Jestem bardzo szczęśliwy, że tak wiele wspaniałych osób będzie mogło mówić w parlamencie o kwestiach, które do tej pory były pomijane albo politycy bali się poruszać – skomentował polityk.

Robert Biedroń dodał, że gdyby jeszcze kilka lat temu ktoś powiedział mu, że będzie liderem projektu tak fantastycznego jak Wiosna, to chyba by nie uwierzył.

– Przez wszystko, co się dzieje wokół mnie od wielu lat zaczynam wierzyć, że jeśli człowiek ma marzenie, to uda się je spełnić. Jestem zwykłym chłopakiem z Krosna, wychowałem się w trudnej rodzinie, nie miałem łatwo, a dzisiaj wprowadzam drużynę Lewicy do polskiego parlamentu. Dziękuję za każdy głos wsparcia – mówił.

Polityk przyznał, że „wierzy w to, że inna Polska jest możliwa”.

Zobacz także: WYPALENIE ZAWODOWE PRZYCZYNĄ ZWOLNIEŃ LEKARSKICH? TO NIE ŻART!

Jeden z internautów poprosił go o komentarz na temat nagich zdjęć jednej z posłanek Lewicy, które ponoć pojawiły się na portalu erotycznym.

Biedroń bardzo szybko odpowiedział: „Nie widziałem, ale domyślam się, że są fajne. Proszę nacieszyć oko! Nagie ciało jest piękne!”.

Źródło: „wprost.pl”