Popularna piosenkarka, Ewelina Lisowska, występuje w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wokalistka wcieliła się dwukrotnie w czarnoskórych artystów: wystąpiła jako Maluma i Wiz Khalifa. Nie spodobało się to części z jej fanów, którzy postanowili wyrazić wprost swoje opinie.

Ewelina Lisowska mierzy się właśnie z falą hejtu. Piosenkarka nie spodziewała się, że jej udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywoła taką burzę. Superstacja podaje, że Lisowska otrzymuje nawet groźby śmierci.

Cała awantura spowodowana jest dwoma występami, jakie mogliśmy oglądać w show w wykonaniu wokalistki. Występowała ona bowiem jako Maluma (kolumbijska wokalistka) i Wiz Khalifa (czarnoskóry raper ze Stanów Zjednoczonych). Lisowska została do tego odpowiednio ucharakteryzowana, specjaliści wykonali na jej twarzy tzw. blackface.

Bardzo oburzyło to część widzów programu, którzy zarzucili Lisowskiej rasizm i uznali to za niewłaściwe zachowanie. Niektóre osoby poszły jeszcze dalej i wysyłały do piosenkarki agresywne groźby, w tym nawet grożono jej śmiercią.

Ewelina Lisowska źle radzi sobie z falą hejtu jaka ją zalała. Przekonuje, że swoimi występami nie chciała nikogo urazić. Superstacja informuje, że krytyczne głosy płyną do piosenkarki nie tylko z Polski.

Zaskakujący występ w „Twoja twwarz brzmi znajomo” dała też Elżbieta Romanowska: ELŻBIETA ROMANOWSKA JAKO EWA FARNA W NAJNOWSZYM ODCINKU „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”

Zobacz także bajeczne wakacje Izabeli Janachowskiej: SYNEK JANACHOWSKIEJ SPĘDZA Z RODZICAMI WAKACJE W DUBAJU

Joanna Tec