Klaudia Halejcio pokazała fanom na Instagramie zdjęcia swojego salonu. Polska aktorka młodego pokolenia znana z serali, takich jak “Złotopolscy” czy “Pierwsza miłość” udekorowała wnętrze w jesiennych kolorach. Mimo, że to jej pierwsze własne mieszkanie, to trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo, a artystka niewątpliwie ma dobry gust!

Odkąd Klaudia Halejcio urządziła swoje pierwsze mieszkanie z przyjemnością chwali się w mediach społecznościowym zdjęciami pięknie udekorowanych wnętrz. Tym razem pochwaliła się na Instagramie stylowym salonem w klimacie Halloween. W wystroju dominują jesienne barwy i starannie wycięte dynie, które świetnie komponują się z białymi ścianami.

Na zdjęciu widoczny jest także elegancki kominek, duży obraz na ścianie oraz liczne świece. Całość idealnie uzupełnia lustrzane wykończenie i drobne akcesoria w stonowanych barwach. Nic więc dziwnego, że obserwujący aktorkę nie kryli swojego zachwytu:

„Prawdziwa bajka!”

“Masz świetny gust”

“Elegancko, a jednocześnie przytulnie”

Zobacz także: Tak pięknego mieszkania jak Klaudia Halejcio nie ma żadna aktorka. Zobaczcie-sami!

Zdjęcie postanowiła skomentować także Marcela Leszczak, która również interesuje się modą i designem. Modelka w swojej wypowiedzi podkreśliła, że póki co ze względu na obecność małego dziecka musi kierować się przede wszystkim funkcjonalnością w urządzaniu wnętrz:

“Frysio miałby raj! Tyle do ściągania. Wnętrze cudne, może kiedyś coś postawię na stole”

Zobacz także: Gwiazda „Tańca z gwiazdami” pokazała jak figluje w sypialni. Radość z obejrzenia wideo jest gwarantowana.

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio to popularna aktorka telewizyjna i teatralna. Zaledwie miesiąc temu skończyła 29 lat. Już w wieku 4 lat występowała w teatrze, a jej pierwszą rolą w spektaklu była “Uroczystość”. Największą popularność zdobyła występując w serialach, takich jak “Złotopolscy”, “Pierwsza miłość” czy “Hotel 52”, a także w produkcji filmowej “Popiełuszko. Wolność jest w nas”. W ostatnim czasie Klaudia Halejcio brała udział w programach “Dance, dance, dance” i “Taniec z gwiazdami”. Przez pewien okres była związana z tancerzem Tomaszem Barańskim, którego poznała w tym drugim show.

Źródło: „onet.pl”