Filip Bobek zdobył popularność i serca fanek dzięki roli w serialu „BrzydUla”. Po zakończeniu emisji zrobiło się o nim nieco ciszej, ale kariera aktora wcale nie stoi w miejscu. Bobek skończył niedawno 39 lat. Z tej okazji warto się przyjrzeć, co u niego słychać. Czas bardzo mu służy, bo staje się tylko przystojniejszy.

Chociaż po „BrzydUli” aktorowi nie udało się przebić do pierwszej ligi polskich aktorów i nie oglądaliśmy go w filmowych hitach, to Bobek nadal gra w popularnych polskich serialach. Aktualnie możemy go oglądać w „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA CZARUJE WYGLĄDEM. TAKA FORMA TUŻ PO CIĄŻY!

Aktor utrzymuje swoje życie prywatne w tajemnicy. Nie wiadomo zatem, czy jest zajęty, czy może jego serce nadal jest wolne. Pewne jest, że Filip kocha zwierzęta, a zwłaszcza koty. Często na Instagramie pokazuje zdjęcia ze swoim futrzakiem.

Gwiazdor „BrzydUli” wie, jak ważne jest dbanie o swoją formę. Bobek często ćwiczy na siłowni i chętnie dzieli się w internecie zdjęciami swojej muskularnej sylwetki. Widać, że w ostatnich latach dużo pracuje, aby wyrzeźbić swoje mięśnie.

Zobacz także: POMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

Filip Bobek nie zajmuje się tylko aktorstwem czy ćwiczeniami na siłowni. Jego pasją jest również fotografia. Aktor chętnie dzieli się na Instagramie swoimi praca fotograficznymi. Trzeba przyznać, że ma oko do klimatycznych zdjęć.

Źródło: „plotek.pl”