Całkiem niedawno można było zauważyć spięcie między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Magdą Mołek. Gwiazdy nie chętnie się spotykały na galach. Rozgrywała się awantura m.in. w programie „W roli głównej”.

Rozenek-Majdan jest znana z programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Kilka razy nieprzychylnie wypowiadała się o sowim udziale w programie oraz zobowiązaniach zawodowych. Widocznie nie przypadła jej do gustu „rola sprzątaczki”- jak sama zaznaczyła.

Zobacz także: LECH WAŁĘSĄ ZNIKNIE Z GDAŃSKA? RADNI WKRACZAJĄ DO AKCJI

Po falach komentowania spięcia pomiędzy gwiazdami, Mołek zdecydowała się zaprosić Rozenek do swojego programu. Jednym z pytań, które padło w kierunku Małgorzaty było to, czy czuje się komfortowo, gdy na planie „Perfekcyjnej Pani Domu” powinna sprzątać.

– „Nie, na planie programu nie. Ale czuję teraz, bo teraz Ty próbujesz mam wrażenie to zrobić” – odpowiedziała wtedy Rozenek-Majdan.

Taka odpowiedź zaskoczyła nie tylko obecną publiczność. To „drobne spięcie” media wspominają do dziś!

Zobacz także: LEWANDOWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW. ZANIEMÓWILI PO OBEJRZENIU TEJ FOTKI!

Obecnie gwiazdy chętnie podtrzymują kontakt i wszystko wskazuje na to, że nie zwracają uwagi na wydarzenia z przeszłości.

Po pięciu latach Rozenek znowu odwiedziła program Magdy Mołek. Tym razem powiedziała coś nieoczekiwanego!

– „Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię „o co mi wtedy chodziło?”. To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl „dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?”, mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund” – skomentowała Rozenek-Majdan.

źródło: „o2.pl”