Książę Louis jest najmłodszym dzieckiem Kate Middleton oraz księcia Williama. Opinia publiczna wie o nim bardzo niewiele. Młody książę jest osobą, która rzadko widywana jest publicznie – takie okazje można policzyć na palcach.

Kate i William z rodziną. Źródło: Youtube The Royal Family Channel
Kate i William z rodziną. Źródło: Youtube The Royal Family Channel

Książę Louis ma już trzy lata

Portal Viva przypomina, że książę Louis kończy dzisiaj trzy lata. Syn księcia Williama i księżnej Kate rośnie jak na drożdżach. Ze względu na fakt, że tak rzadko pokazuje się światu, internauci za każdym razem są w szoku, jak szybko się zmienia.

Tym razem Kate i William postanowili pokazać zdjęcie najmłodszego synka z okazji jego urodzin. Brat księżniczki Charlotte i księcia George’a zapozował do uroczego pamiątkowego zdjęcia.

Książę Louis. Źródło: Youtube Access
Książę Louis. Źródło: Youtube Access

Jak dowiadujemy się z opisu, fotografia przedstawia uśmiechniętego chłopca podążającego właśnie do żłobka – to jego pierwszy dzień w nowym otoczeniu.

Dlaczego książę Louis pokazywany jest tak rzadko? Opinia publiczna widziała go zaledwie kilka razy, nie licząc fotografii rodzinnych. Czemu jego postać jest tak tajemnicza?

Wygląda na to, że Kate i William robią to celowo. George i Charlotte są pokazywani w mediach ze względu na fakt, że są kolejno trzecim i czwartym członkiem rodu w kolejce do tronu. Louis, który znajduje się na piątym miejscu, prawdopodobnie nigdy na nim nie zasiądzie, toteż jego rodzice starają się chronić jego prywatność i zapewnić mu dzieciństwo jak najdalej od błysku fleszy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM