Już kilka lat temu media rozpisywały się o rzekomym konflikcie książąt Harry’ego i Williama. Wówczas przez długi czas wszyscy członkowie rodziny królewskiej milczeli. W końcu to Harry zabrał głos.

Jego wypowiedź dotyczyła właśnie relacji z bratem. Ujawnił wówczas, że faktycznie nie dogadują się. Tuż po komentarzu księcia rozgorzała prawdziwa burza – royalsi raczej nie mają w zwyczaju ujawniać tego typu informacji.

Teraz jednak widać gołym okiem, co dzieje się w rodzinie. A od czasu odejścia i wyprowadzki Harry’ego i Meghan Markle dzieje się naprawdę dużo.

Książę Harry i książę William / YouTube:  Nicki Swift
Książę Harry i książę William / YouTube: Nicki Swift

Harry i William nie odbudują relacji?

Plotek zauważa, że Harry płaci teraz ogromną cenę za swoją niezależność. Cała rodzina królewska czuje ogromny gniew – decyzja młodego księcia była nagła i nie przedyskutował ją z pozostałymi członkami rodu.

Wyprowadzka Harry’ego i Meghan i odcięcie się od rodziny było prawdziwym rozłamem w całej rodzinie Windsorów. I choć media były zdumione, tygodniami rozpisywały się o tym, co zaszło, to ich reakcja jest niczym, gdy przyjrzeć się temu, co działo się w pałacu.

Harry ogłosił rodzinie, że on i Meghan wyjeżdżają, tuż przed prasowym oświadczeniem. Książę William poczuł się pominięty, gdyż dotychczas zawsze udzielał bratu rad lub pomagał w podejmowaniu decyzji.

Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access
Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access

Książę William podczas spotkania z królową i resztą bliskich miał powiedzieć, że woli nie uczestniczyć w rozmowach na ten temat i chce, by zastępowali go pracownicy. Stracił kontrolę nad Harrym, i to go bolało. Nie zgodził się na propozycję Elżbiety II, która wpadła na pomysł zorganizowania rodzinnego lunchu przed oficjalną naradą całego rodu.

Później media krzyczały, że Harry czuł się „odsunięty od stołu ze względu na zastraszające zachowanie brata”. Jednak biura prasowe obu braci wydały oświadczenie dementujące te plotki.

Czy jest szansa, że jeszcze się dogadają?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RATOWNIK Z ODDZIAŁU COVIDOWEGO ZDRADZA PORUSZAJĄCE SZCZEGÓŁY PRACY. POWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA ODEJŚCIE CHORYCH PACJENTÓW. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi w Polsce: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

O tym się mówi na świecie: PIES Z ULICY ZROBIŁ WIELKIEGO PSIKUSA DZIENNIKARCE. PRZEZABAWNĄ WPADKĘ NA ŻYWO ZAREJESTROWAŁY KAMERY TELEWIZYJNE. WIDZOWIE POKŁADALI SIĘ ZE ŚMIECHU

Z życia gwiazd: PORUSZAJĄCE WYZNANIE WIELOLETNIEGO PRZYJACIELA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. ARTYSTA W OSTATNICH MOMENTACH ŻYCIA SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z NIM. POLAŁY SIĘ ŁZY